عضویت    ورود
ورود به سایت
» » » امام جمعه دولت آباد/کم کاری در حق مردم و ضایع کردن حق آنها باعث نابودی جامعه و نزول عذاب می شود

امام جمعه دولت آباد/کم کاری در حق مردم و ضایع کردن حق آنها باعث نابودی جامعه و نزول عذاب می شود

به گزارش شمال اصفهان؛امام جمعه دولت آباد یکی از عواملی که باعث نابودی جامعه می شود و نزول عذاب را در پی دارد کم کاری در حق مردم و ضایع کردن حق آنها بيان كرد.
حجت الاسلام سيد حسين محمود آبادي در خطبه هاي نماز جمعه اين هفته شهر دولت آباد گفت:‌ متاسفانه یکی از مسائل ومشكلات جامعه کم کاری در صنوف و رده هاي مختلف كاري است .
وي افزود:‌ متاسفانه امروزه مدیر نسبت به وظایف خود ، کارگر در كار و وظيفه خود، کارمند در خدمت رساني خود و همه اقشار در وظيفه خود كوتاهي مي كنند و آن طور كه بايد تلاش و خدمت كنند فعاليت نمي كنند و اينها از عوامل كاهش پيشرفت در اقتصاد است .
امام جمعه برخوار یکی از موارد مهم فعاليت و تلاش در اقتصاد مقاومتی را وجدان کاری عمومي نام برد و اظهار داشت : اگر بخواهیم در همه زمینه های اقتصادی ، علمي و معنوی پیشرفت کنیم باید همه وجدان کاری داشته باشیم و هر کس وظیفه خود را به خوبی انجام دهد و مسئولان مافوق و نظارتي هم باید وظیفه نظارتی خود را به خوبی انجام دهد.
وي با ابراز تاسف و ناراحتي از اتفاقات بد و ناگوار در چند ماه گذشته همچون آتش سوزی درپتروشیمی ماهشهر ، حادثه قطار ، فروریختن ساختمان تجاری در تهران که خسارتهای جانی و مالی فراوانی داشته است گفت: علت این عمده اين حوادث؛ کم کاری و بی توجهی افرادی که درآن مجموعه ها کار می کنند و کم کاری مدیران آن مجموعه ها وبالا دستی های آنها است .
حجت الاسلام محمود آبادي افزود:‌ اینکه بعد از يك حادثه ای ابراز تاسف ودستور دادن به پیگیری شود كار نيست بلكه بايد براي جلوگيري اين حوادث باید بررسی دقیق وموشکافانه شود و هر کس که کم کاری کرده به دادگاه معرفی شود و از مدیریت عزل شود تا چشم دیگران به حساب آید.
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
نظرات : (1)
توسط : دانشجو    در تاریخ : 3 بهمن 1395 05:41
با عرض سلام و خداقوت
اگر امکان دارد خطبه های عالمانه و تحقیقی حاج آقا مومنی در نمازجمعه حبیب آباد را در سایت خود بگذارید.
با تشکر

        نقل قول  پاسخ  1
  • Like
  • 0
نظر دهید
نام شما :
ایمیل شما :

کد امنیتی :
          عکس خوانده نمی شود
کد را وارد کنید :